Korzyści z udziału w programie

Korzyści z udziału w Programie partnerskim PayPal

Przystąpienie do Programu partnerskiego PayPal daje dostęp do zasobów i funkcji pomocnych w rozwoju firmy, zdobywaniu nowych klientów i budowaniu marki.

Przystąp już dziś i korzystaj z wielu przywilejów.

Dołącz do nas już teraz

Należysz już do Programu partnerskiego?
Zaloguj się

 

Wsparcie marketingowe

Dostęp do logo i szablonów. Możliwość dodania firmy do globalnego katalogu partnerów PayPal, tak aby handlowcy z całego świata mieli dostęp do informacji o Twojej firmie, produktach i integracjach usługi PayPal.

Pomoc techniczna przy integracji

Od naszych ekspertów dowiesz się wszystkiego o integracji oraz uzyskasz wsparcie przez cały okres uczestnictwa w programie. A dzięki wspólnym kontrolom technicznym możesz zapewnić optymalną integrację usługi PayPal.

Całodobowa pomoc techniczna dla handlowców

Szybka pomoc dla handlowców w kwestiach technicznych i administracyjnych – online i przez telefon.

Dostęp do Portalu dla partnerów z regionu CEMEA

Dostęp do materiałów szkoleniowych dla partnerów, narzędzi marketingowych, raportów, logo partnerów PayPal i aktualizacji produktów.

Komunikacja z partnerem*

Subskrypcja biuletynu Partner Connection, czyli przesyłanych pocztą e-mail informacji tylko dla partnerów oraz zaproszenia dla partnerów na seminaria internetowe, na których omawiane są najnowsze informacje z zakresu usprawnień i planów związanych z produktami PayPal.

Wspólne planowanie (wybrani partnerzy)

Współpraca ze strategicznym opiekunem klienta w zakresie formułowania planów biznesowych wzmacniających partnerstwo i stymulujących sprzedaż.

* Niektóre wiadomości mogą być dostępne tylko w języku angielskim.